O autorze
Dodatki na bloga
WYRÓŻNIENIE: To i Tam
RSS
poniedziałek, 29 sierpnia 2011
Imperial Guards

Dla mnie wakacje się już skończyły, więc wracam z wielką ochotą do regularnego pisania bloga:)

Zestaw Broadsides Brig, nr 6259 z roku 1991. Jak na swoje lata zestawik bardzo dobrze się prezentuje, ciekawie są wykonane kraty a także rogowa ścianka, która dodatkowo ma namalowane cegły. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

piątek, 19 sierpnia 2011
Wyjazdy i 12 Tańczących księżniczek cz.1

Jeden obóz już za mną, aktualnie jestem na drugim. Na szczęście teraz pogoda w miarę dopisuje. W między czasie, jeden z weekendów spędziłam w Krakowie u znajomego. Muszę przyznać, że był to bardzo intensywny weekend, lecz mimo wszystko bardzo ciekawy. Jedną z atrakcji był wypad na mecz Cracovia - Legia. Od dawna jestem zdegustowana grą jaką widzę w polskiej piłce (totalne dno w porównaniu do piłki angielskiej, której jestem fanką), tutaj nie było inaczej. Natomiast pozytywnie zaskoczył mnie stadion, jest pięknie zrobiony zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Muszę też pochwalić kibiców Legii, słychać ich było wspaniale pomimo słabej akustyki, nie mogę natomiast powiedzieć tego samego o kibicach Cracovii. Cały stadion śpiewał tylko w jednym wypadku, gdy obraźliwe piosenki leciały w stronę gości. Może to tyle moich wywodów na ten temat. I kilka zdjęć, niestety mało wyraźnych.

 

 

 

 

 

 

 

Drugą część wpisu pragnę poświęcić Niebieskiej i Różowej (Hadley i Isla), taka moja prostsza wersja:)

Obie dziewczyny trafiły do mnie ponad rok temu. Sukieneczki mają swoje, które oczywiście są niestarannie wykonane. Włoski nadal posiadają tonę lakieru, postanowiłam nic nie zmieniać.

Dziewczyny mimo wszystko okazały się fajnymi modelkami, a przy okazji pokazały kilka swoich ustawień:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

czwartek, 11 sierpnia 2011
Mini zestawy mojej roboty - cz.6

Kolejny zestaw mojej roboty to mężczyzna bawiący się w pubie Teksas na byku:)

Pomysł choć nie mój, to bardzo mi się spodobał i postanowiłam, że zrobię swojego.

Figurka jest poskładana, byk rusza się w lewo.

 

 

 

 

 

 

 

środa, 03 sierpnia 2011
Edzio

Edward z Sagi Twilight, trafił do mnie już jakieś pół roku temu wraz z dwoma lalkami z tej serii Alice i Victorią, o których możecie poczytać w moich poprzednich wpisach. Opisuję go dopiero teraz, ponieważ w tamtym czasie zbyt dużo Edków pojawiało się na innych blogach, więc postanowiłam poczekać i pokazać mojego dopiero teraz.

Swojego Edka nie ograbiłam z ubrań i pudła:) I choć świeci jak lampka na choince, ma fryzurę jak u gderającego koguta, buty jak kajaki, wyraz twarzy jak u kota... wiadomo jakiego:) to i tak jest bombowym facetem!

Swoje pisanie w tym momencie muszę zakończyć z powodu faceta, marudzącego mi nad uchem o obiedzie, więc do roboty i smacznego:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

poniedziałek, 01 sierpnia 2011
Piraci

Zestaw nr 6241 Loot Island z roku 2009 zakupiliśmy wraz z innymi. Myślę, że jest dość ciekawy i niestandardowy. Oczywiście jak to zwykle bywa zapomniałam o drugim elemencie, małej łódce, a aparatu nie mam, więc musi tak zostać:)

Wyspa jest jakby podkładką, na której zbudowana jest reszta, co pokazałam na jednym ze zdjęć. Główki figurek jeszcze żółte, ale ładnie są prezentują. Bardzo podoba mi się także pomost z katapultą. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:20, aleksja1988
Link Komentarze (2) »