O autorze
Dodatki na bloga
WYRÓŻNIENIE: To i Tam
RSS
wtorek, 22 listopada 2011
Czy nasze życie ma sens? - Bella Twilight Zmierzch

Przepraszam za moją nieobecność. Długo zbierałam się aby wrócić, aby cokolwiek naskrobać i tak na prawdę w dalszym ciągu nie wiem co powinnam, a czego nie powinnam pisać.

Może zacznę od swojej imienniczki - Isabelli Swan. Kilka dni temu była premiera przedostatniej części filmu Zmierzch, więc pomyślałam, że przedstawię ostatnią Pannę, którą posiadam z tej serii. Bella jest mi bardzo bliska jeśli chodzi o jej osobowość. Ciągle zamyślona, trochę niezdarna, mimo wszystko wyjątkowa.

W drugiej części słynnego cyklu - Księżyc w nowiu, Bella znalazła się w przykrej sytuacji, strony 79-83. Na tych kilku stronach znajduje się dosłownie kilka słów: Październik, Listopad, Grudzień i Styczeń, kartki są puste. Tak właśnie w tym momencie wygląda moje życie - jest puste. Człowiek dla którego zostawiłam wszystko, z którym chciałam przeżyć całe swoje życie, teraz zostawił mnie. Dostałam nauczkę, znowu...


Czasem gdy człowiekowi świat się wali, pyta - czy nasze życie ma sens... Po co być na tym świecie gdy ciągle czekają nas rozczarowania i smutki. Tak więc i mnie taki moment dopadł i każdego dnia gdy się budzę, myślę - co zrobić, jak dalej żyć.

Bella mimo wszystko ma swojego księcia, ale to bajka, a życie niestety bajką nie jest i trzeba zmierzyć się z szarą rzeczywistością.

Nikomu nie życzę takich przeżyć, takiej sytuacji. Kochani dbajmy o siebie, cieszmy się sobą, nie zabierajmy tego co jest w naszym życiu najpiękniejsze, starajmy się, dawajmy z siebie wszystko, bo druga osoba na to zasługuje. Od czasu do czasu podarujmy drobiazg, choćby kwiatuszka dziewczynie, grę na przykład chłopakowi. Każdy ma prawo do miłości, każdy ma prawo być docenionym i takie drobne gesty, słowo "dziękuję", dodatkowy telefon czy sms w ciągu dnia, wyjście na spacer, do kina sprawi, że poczujemy się docenieni. Może trochę spontaniczności, jakiś wspólny wypad, impreza. A przede wszystkim nie rańmy się!

Więc kochani liczę na słowa wsparcia, bo potrzebuję tego jak nigdy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A tak wygląda moja cała ekipa, brakuje mi jedynie Jacoba.