Dodatki na bloga
WYRÓŻNIENIE: To i Tam
Blog > Komentarze do wpisu
12 Tańczących księżniczek cz.2

Dziś przedstawiam dwie kolejne laleczki z serii Dancing Princesses. Seria nie jest moją ulubioną, lecz podoba mi się różnorodność lalek i kolorów. Posiadam jeszcze jedną siostrę, ale ona za jakiś czas, gdy znajdę do niej odpowiednie ubranko. Czy chciałabym mieć pozostałe? - Niekoniecznie, gdy się trafią przy okazji to czemu nie, ale nie na siłę:) Mam inne priorytety.

Oczywiście ciuszki są wykonane, jak wszystkie inne z nowszych, czyli kiepsko.Początkowo myślałam nawet, że nie są Mattelowskie... Dół nie jest wykończony, kwiatuszki odpadają, materiał nieciekawy. Jednak odnajduję plus, ładnie zrobione rączki i do tego w łokciach artykułowane.

Pierwsza z lalek to Delia, ma śliczną jasną karnację i ciekawe, bo pomarańczowo-brązowe usta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Druga lalka to Fallon, nie jest moją ulubienicą - zbyt wiele na niej różowego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Postanowiłam też zrobić kilka zdjęć ich obu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na koniec prawie wszystkie dziewczyny z tej serii:)

 

 

 

piątek, 02 września 2011, aleksja1988

Polecane wpisy

Komentarze
2011/09/02 13:10:26
Piekne dziewczyny uzbierałaś -gratuluje u mnie tylko 1 sie z Twojej grupki znajduje!
-
2011/09/02 14:34:00
Nie boisz sie, że spadną z tego parapetu?
-
dollsecondhand
2011/09/02 14:43:01
A mnie się Fallon bardzo podoba - różowy na lalkach we współczesnych, codziennych ciuszkach mnie odrzuca, ale w sukniach i sukieneczkach, jak najbardziej :-D

Bardzo ładne zdjęcia, Aleks! ;-)
-
stary_zgred1
2011/09/02 14:44:22
Lalki przedstawione w tej notce wyglądają na "starsze" od swoich poprzedniczek i mają, zdaje się, większe ciała. Ciekawe, jak wyglądałby komplet wszystkich księżniczek? Z pewnością ciekawie by pozował a z lalek można by utworzyć grupę baletową.
Jakość ubranek dla nowych lalek specjalnie mnie nie dziwi - ostatnio kupiłam na warszawskim kole dwie księżniczki w oryginalnych ubrankach (za zawrotna sumę 3 pln za obie razem) i ubranka rozpadły się w praniu :D
-
Gość: mark, *.xdsl.centertel.pl
2011/09/02 14:55:10
Nie wiem co napisać, bo te laleczki to całkowicie nie moja bajka :/
Skupię się więc na ładnym imieniu Fallon (serial Dynastia) i jej ładnym ryjku opartym na moldzie Lara :)
-
Gość: BarbieDream, *.dynamic.chello.pl
2011/09/03 00:56:46
Lalki ładnie wyglądają, ale nie zbieram już tych nowszych. Moja siostra cioteczna ma Fallon i jej ubranko jest faktycznie kiepskiej jakości...
Ciekawe która z 12 dołączy do Twojej czwórki ;)
-
2011/09/04 12:06:48
Dzięki za komentarze:)
Jolu nie boję się, że spadną, bo je pilnuję:) A poza tym nie mam wysoko, bo mieszkam na 1 piętrze, więc nawet jak zlecą, to nic im się nie stanie.
Zgredku, lalki te są standardowej wielkości Barbie, poprzednie są mniejsze. Pewnie całość ładnie by wyglądała ale przypuszczam, że byłby problem ze zebraniem reszty. Z dużymi pewnie bez problemu, ale małe typu Kelly to już myślę, że byłoby wyzwanie, a na nowe bym się nie rzuciła:)